Kolorowa podłoga

Kolorowa podłoga
Kolory pełnią bardzo ważną rolę w naszym życiu. Bez barw świat straciłby swój blask i radość. Gdzie nie spojrzymy, na ulicy, w sklepie, w telewizji, wszędzie otacza nas magia barw, z siły której nie zawsze zdajemy sobie sprawę.

Kolory wpływają na nasze samopoczucie: mogą wprawić nas w dobry nastrój lub doprowadzić do przygnębienia. Dlaczego więc siły kolorów nie wypróbować w naszych mieszkaniach, a dokładniej na naszych podłogach?
Firma WITEX postanowiła spróbować. Stworzyła kolekcję Color, w której skład wchodzą panele w pięciu kolorach: szafirowym błękicie, rubinowej czerwieni, stylowej bieli, szarej umbrze i głębokiej czerni. Zadaniem każdego ze stworzonych kolorów jest podkreślenie niepowtarzalnego charakteru pomieszczeniu, w którym zostanie użyty. Szafirowy błękit – uspokaja i relaksuje, głęboka czerń – dodaje elegancji i klasy danemu wnętrzu, rubinowa czerwień – ociepla i ożywia pomieszczenie, stylowa biel – barwa całkowicie uniwersalna i dodająca szyku wnętrzu, natomiast szara umbra – podkreśla nowoczesny charakter pomieszczenia. Jak widać kolory wybrane do kolekcji są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.
Dodatkowym ukłonem w stronę klienta jest możliwość wyboru wersji parkietu: błyszczącej bądź matowej. Błyszcząca podłoga charakteryzuje się świeżością i klasycznością wnętrza, natomiast podłoga matowa idealnie pasuje do wnętrz o mniejszej powierzchni, a za to przytulnych.
Firma WITEX zaproponowała nie tylko innowacyjna kolekcję kolorowych paneli, ale zadziwiła klientów również ich kształtem – dużych kwadratów. Na krawędziach każdej paneli znajduje się czterostronna mikrofaza.
Warto wiedzieć, że panele z kolekcji Color mogą być montowane w każdym pomieszczeniu (nie zależnie od natężenia wilgotności), dzięki zastosowaniu specjalnej płyty nośnej Aqua-Protect. Każda panela dodatkowo wyposażona jest impregnowane krawędzie, co całkowicie minimalizuje ryzyko zwilgocenia.